Hovedkontor Seljord

Alf Johansen AS
Brøløsvegen 59
3840 Seljord

Tlf: 350 64 900
Faks: 350 64 901
Epost: firmapost@alfj.no

Anleggskontor Fornebu

Alf Johansen AS
Oksenøyveien 20A
1366 Lysaker

Tlf: 958 92 001
Tlf 958 92 000
Faks: 675 90 753

Vårt virksometsområde

Vi utfører oppdrag i stor-Oslo og Akershus, som i Lillestrøm, Drammen, Jessheim, Langhus og Ås. Vi er også delaktig i større prosjekter andre steder i Norge. 

Ta kontakt med oss for et uforpliktende pristilbud.
Daglig leder

Alf Johansen
Tlf:    350 64 903
Mobil: 958 92 000
Epost: alf@alfj.no

Prosjektleder

Tor Hellek Tollehaugen
Mobil: 958 92 007
Epost: tor.hellek@alfj.no

Driftsleder

Eivind Eriksen
Mobil: 958 92 001
Epost: eivind@alfj.no

 

Formann

Halvor Haugan
Mobil: 958 92 003
Epost: halvor@alfj.no

 

Økonomiansvarlig

Roar Johansen
Tlf:    350 64 902
Mobil: 916 82 000
Epost: roar@alfj.no

 

HMS/KS

Alena Marvanova
Mobil: 958 92 009
Epost: alena@alfj.no